657
edits
Line 113: | Line 113: | ||
|- | |- | ||
| [[Summer_of_Code_Project_Ideas#Octave_Package_management | Octave Package management]] || Sebastian Schöps || [[User:KaKiLa|KaKiLa]], Carnë Draug, Carlo de Falco || Infrastructure || Yes || Medium || Never | | [[Summer_of_Code_Project_Ideas#Octave_Package_management | Octave Package management]] || Sebastian Schöps || [[User:KaKiLa|KaKiLa]], Carnë Draug, Carlo de Falco || Infrastructure || Yes || Medium || Never | ||
|- | |||
| [[Summer_of_Code_Project_Ideas#Symbolic_package | Symbolic package]] || Mike Miller || Colin B. Macdonald, Abhinav Tripathi || Octave Forge || [https://github.com/cbm755/octsympy Octsympy] || Medium || GSoC 2016 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits