24
edits
Line 55: | Line 55: | ||
|Community Bonding | |Community Bonding | ||
|- | |- | ||
|June 1 - | |June 1 | ||
| | |Start Coding | ||
|- | |||
|Task 1 | |||
|Determine which implementation | |||
|- | |- | ||
|June 29 - July 3 | |June 29 - July 3 | ||
|Evaluations 1 | |Evaluations 1 | ||
|- | |||
|Task 2 | |||
|Improve implementation | |||
|- | |- | ||
|July 27 - 31 | |July 27 - 31 | ||
|Evaluations 2 | |Evaluations 2 | ||
|- | |||
|Task 3 | |||
|Testing | |||
|- | |- | ||
|August 6-8 | |August 6-8 | ||
|Unavailable (UIUC finals) | |Unavailable (UIUC finals) | ||
|- | |||
|August 24 | |||
|End Coding | |||
|- | |- | ||
|August 24 - 31 | |August 24 - 31 |
edits