501
edits
Line 78: | Line 78: | ||
|- | |- | ||
| getLFTModel || style="background: red;" | no || || | | getLFTModel || style="background: red;" | no || || | ||
|- | |||
| rowspan="9" | Model with Time Delays || pade || style="background: red;" | no || || | |||
|- | |||
| absorbDelay || style="background: red;" | no || || | |||
|- | |||
| thiran || style="background: green;" | yes || thiran.m || | |||
|- | |||
| hasdelay || style="background: red;" | no || || | |||
|- | |||
| hasInternalDelay || style="background: red;" | no || || | |||
|- | |||
| totaldelay || style="background: red;" | no || || | |||
|- | |||
| delayss || style="background: red;" | no || || | |||
|- | |||
| setDelayModel || style="background: red;" | no || || | |||
|- | |||
| getDelayModel || style="background: red;" | no || || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits