501
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 17: | Line 17: | ||
! Cygwin | ! Cygwin | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8"| Col 2, row 1 (and 2) | ||
| row 1, cell 2 | | row 1, cell 2 | ||
| row 1, cell 3 | | row 1, cell 3 | ||
| row 1, cell 3 | |||
| row 1, cell 3 | |||
|- | |||
| row 2, cell 2 | |||
| row 2, cell 3 | |||
| row 1, cell 3 | |||
| row 1, cell 3 | |||
|- | |||
| row 2, cell 2 | |||
| row 2, cell 3 | |||
| row 1, cell 3 | |||
| row 1, cell 3 | |||
|- | |||
| row 2, cell 2 | |||
| row 2, cell 3 | |||
| row 1, cell 3 | | row 1, cell 3 | ||
| row 1, cell 3 | | row 1, cell 3 |
edits